Меню
ГлавнаяПубличная оферта

Все бренды

Abicor BinzelAEGAGPAgrimotorAGTAKSAAksorAL-FAAL-KOALDOAlpinaAlpinaAPROAQUATICAARDISArtoticAssistantAtlasAYERBEBeckerBelmasterBergoBestBisonBizonBlack StallionBlack&DeckerBluettiBoschBraitCeccatoCGMCHUNTAOCleanerCraft-TecCraftopCronusCrosserCrownDaewooDaishinDCADECADeksterDenzelDeWALTDnisterDolmarDoloniDongfengDoosanDragonDWDWTEasy PowerEdonEFCOEibenstockEinhellEltosEnergyPowerEnerSolErgusEsabEurotecFellerFelsoFermerFerrumFerventFirmanFlashfishFlinkeFogging MachineFogoForestaForsageForteForwardFotonFoton LovolFroniusFTGardtechGartnerGenusGet Star WeldGetStarGoodLuckGradGrandGrandToolGrasserGreen ForesterGreen GardenGreenfieldGROZGrune GartenGrunhelmGrunWeltGTMHarvesterHelferHitachiHomeliteHondaHunterHusqvarnaHuterHyperthermIKRAMogatecINGCOIntertoolIron AngelJackeryJactoJETJinmaJIWANNIANJMTKaiserKaltmanKARCHERKATARKendeKleinKraftKraft & DeleKraissmannKriptonKrugerLeader GardenLEOLEXLimexLogicPowerLoncinLUREMMacAllisterMachtzMainzMakitaMAR-POLMarioMarkalMaruyamaMatrixMaxMegaTecMidoriMILESMIRSONMorkleMotoCraftMTDNACNarvaNDLNordexNowaNUTOOLNVPOKAYOkayamaOnciPalmeraParkerPartnerPeloxPowerCraftPremium PowerProCraftProfi-tecProfiTechDiamantProweldPubertRAKETARATOReachRebinerRedboRedFoxRefineREMASRevoltRextonRezerRHINORiber-ProfiRoyceRucelfRupezSadkoSAKUMASamsonSayideScheppachSchweisSharkSHEEP CLIPPERShifengShyuanSigmaSmartSparkSpektrSpotSSVAStand ProfessionalSTARStarkStierStigaStihlStromoSturmSubaruSuntechSuntechTATATatra GardenTechnicsTekhmannTelwinTeslaTex.ACTexacTHUNDERTillmanTITANTokachiTongaTOPTrafimetTTGTURBOTvardyUniarcUNICAVegaVehmentVentaVetaVikingVilmasVitaVitalsVorsklaVortexWeimaWEIMA DELUXEWeldWeldasWelding DragonWerkWETRONWIHAWikingWILTONWMasterWorcraftWORMSX-TremeXaptexXingtaiY-BOXYamamotoYanchuanYMASUYTOYUKOZegorZenoahZingerZirkaZomaxZongshenАвангардАврораАгромаркаАгросилаАзовсельмашАмурАнтикБайкалБЕЛАРУСМАШБеларусьБелмашБелМоторБелорусБелорусмашБелтехБрестБригадирБромиксБулатБуранВекторВитебскВитязьВолыньГеройГладиаторГомельГранитГромДніпро-МДнепрДнепроТехДокетДонметДружба-2ДТЗЗенитЗубрИжмашИжпромИнтерсколИскраКаховкаКедрКедровникКентаврКрабКубаньЛучЛуч ПрофиМиассМинскМогилевМонолитМотор СичМрияНondaНиваПанцирьПатонПлазмаПрогресПротонРитмРитм-МРосWELDРоссельмашРостовдонРусский драконРучеекСВАРМАСТЕРСвитязьСибирьСириусСичСкифСоюзСпектрСпецСпикаСтабикСтартТаврТайгаТЕМПТЕХПРОМТисаТитанТКСУралУралмашУралстальФлорисХарьковЦиклонЧемпионШмельШтурмЭлектромашЭлпромЭнергияЭнергомашЭраЮгра

Публичная оферта

Загальні положення

1.1. Ця публічна угода є офіційною пропозицією ЧЕРЕПАНОВ Д.О. ФОП  (далі за текстом - «Продавець»), укласти договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://grom.kh.ua (далі - «Інтернет-сайт»), з фізичною особою (далі за текстом – «Покупець»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій угоді, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

 • «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети, представлені на інтернет-сайті https:/svarka-ua.com;
 • «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди;
 • «Продавець» - суб’єкт господарювання, який реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті;
 • «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче;
 • «Замовлення» - вибір Покупцем товарів, щодо яких він бажає укласти договір купівлі-продажу.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті інтернет-магазину і наявний або доступний під замовлення.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Продавець зобов'язаний поінформувати Покупця.

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

5.1. Покупець може оплатити Замовлення наступними способами (що також доступні для ознайомлення у відповідному розділі «Оплата і Доставка» на Сайті):

 • грошовим переказом при отриманні замовленого товару у транспортній компанії;
 • готівкою у крамниці в разі самостійного вивезення товару;
 • готівкою при отриманні товару від кур’єра;
 • грошовим переказом на надані Продавцем банківські реквізити;
 • Карткою Visa або MasterCard будь-якого банку України за допомогою LiqPay.

5.2. Покупець сплачує 100% вартості Товару на користь Продавця. Банківські комісії чи інші витрати, пов’язані з оплатою, не входять у ціну товару.

5.3. У разі відсутності оплати Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.4. Вартість доставки не входить в ціну Товару. Плата за доставку Товару здійснюється під час отримання Товару, якщо пропозицією Продавця на інтернет-сайті не передбачена доставка замовленого товару за його рахунок.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється:

 • до відділень транспортних компаній, де здійснюється видача замовлень;
 • кур’єрська доставка транспортними компаніями на адресу Покупця;
 • самостійним вивезенням замовленого товару Покупцем з точки видачі Продавця;
 • кур’єрська доставка Продавцем по місту Харкову.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно з законодавством України.

Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Продавець зобов’язаний:

 • Після належної оплати Покупцем Замовлення передати йому замовлений товар. В разі неможливості виконати передачу замовленого товару запропонувати Покупцю товар аналогічної якості або повернути кошти.

7.3. Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.4. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • отримати інформацію щодо свого Замовлення.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 • за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через відмінності у передачі кольорів моніторами персональних комп'ютерів окремих моделей;
 • за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. У разі настання обставин непереборної сили, Продавець звільняється від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.4. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https:/svarka-ua.com.

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині Замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної угоди).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків тощо.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно з законодавством України.

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка опублікувала пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

Заказ в 1 клик
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!