Меню
ГоловнаБлогЩо краще зварювальний інвертор або напівавтомат: чим відрізняються?

Всі бренди

Abicor binzelAKSAAksorAL-FAAl-koALDOAlpinaOnexAPROArdisAssistantAtlasAYERBEBeckerBergoBestBizonBlack stallionBlack&deckerBluettiBoschBraitCGMChuntaoCleanerCraft-tecCraftopCronusCrosserCrownDaewooDeksterDenzelDewaltDnisterDolmarDoloniDragonDwtEasy PowerEdonEfcoEltosEnergypowerEsabEurotecFellerFermerFerrumFirmanFlashfishFogging MachineFogoForestaForsageForteForwardFotonFroniusGardtechGartnerGenusGet Star WeldGetStarGoodluckGradGrandGrandtoolGreen ForesterGreen gardenGreenfieldGrune gartenGrunhelmGrunweltGTMHarvesterHelferHitachiHomeliteHondaHunterHusqvarnaHuterHyperthermIkramogatecINGCOIron angelJackeryJIWANNIANKaiserKaltmanKarcherKatarKendeKleinKraftKraissmannKriptonKrugerLeader gardenLimexLoncinMacallisterMachtzMainzMakitaMAR-POLMarioMarkalMatrixMegatecMorkleMotocraftNarvaNDLNordexNowaNutoolOKAYOkayamaPalmeraPartnerPeloxPowercraftPremium PowerProcraftProfi-tecProweldPubertRAKETAReachRebinerRedboRedFoxREMASRextonRezerRiber-profiRoyceRucelfRupezSadkoSAKUMASamsonSayideSchweisSharkSheep clipperShyuanSmartSpektrSpotSsvaStand professionalStarkStierStigaStihlStromoSturmSubaruTataTatra gardenTechnicsTekhmannTelwinTeslaTex.ACTexacTHUNDERTillmanTITANTokachiTongaTopTrafimetTURBOTvardyVegaVikingVilmasVitaVitalsVorsklaWeimaWeima deluxeWeldWeldasWelding dragonWerkWikingWmasterWorcraftWormsX-tremeY-BOXYanchuanYMASUZingerZirkaZomaxZongshenАвангардАврораАгромаркаАгросилаАзовсельмашАмурАнтикБайкалБеларусмашБеларусьБелмашБелорусБелорусмашБелтехБрестБригадирБромиксБулатБуранВекторВітебскВитязьВолыньГеройГладиаторГомельГранитГромДніпро-мДнепрДнепротехДокетДонметДружба-2ЗенитЗубрИжмашИжпромИнтерсколИскраКаховкаКедрКедровникКентаврКрабКубаньЛучЛуч профиМиассМинскМогилевМонолитМотор сичМрияНondaНиваПанцирьПатонПлазмаПрогресПротонРитмРитм-мРосweldРоссельмашРостовдонРусский драконРучеекСвармастерСвитязьСибирьСириусСичСоюзСпектрСпецСпикаСтабикСтартТаврТайгаТемпТехпромТисаТитанТксУралУралмашУралстальФлорисХарьковЦиклонЧемпионШмельЭлектромашЭлпромЭнергияЭнергомашЭраЮгра

Що краще зварювальний інвертор або напівавтомат: чим відрізняються?

Опубліковано: 28.08.2018 | Оновлене: 22.07.2022 | Переглядів: 2112
Рейтинг: 5/5 - 1 голосів

Як розібратися з наболілим питанням

                       

 

Коли перед власником автомайстерні, промислового підприємства або просто господаря приватного будинку поставлено завдання придбати зварювальне обладнання , природно виникає питання про те, як зорієнтуватися у різноманітності продукції та зробити правильний вибір. 

Існує кілька найбільш популярних видів установок для виконання зварювальних робіт, і кожен вартий уваги.

Основні експлуатаційні показники інвертора 

     

Зварювальний інвертор - це  невелика та компактна установка, яка виконує зварювальні завдання. Такий вид обладнання може застосовуватися як у побутових цілях, так і в більш серйозних масштабах - у промислових. Його особливість у тому, що одна з ключових деталей агрегату – це пальник, який оператор процесу повинен тримати в руках протягом усієї роботи зі зварювання металу. Інвертор це  механізм, який може функціонувати на постійному та змінному струмі та дозволяти самостійно вибирати товщину електродів. Саме такі моделі можна назвати найбільш гідними розгляду.

Функції, що покращують показники роботи інвертора

Розбираючись з тим, що  таке зварювальний інвертор  , слід звернути увагу на те, які можливості йому під силу:

  • гарячий старт - функція, яка сприяє більш акуратному зварювальному шву, що не потребує вторинного доопрацювання;
  • система антизалипання. За допомогою цієї функції можна запобігти залипання електродів і тим самим уникнути неприємних рубців;
  • опція форсування дуги в такому устаткування, як інвертор, що це  також цікавить велику кількість потенційних клієнтів. Ця функція підвищує продуктивність зварювального струму при підпалі дуги. 

Зварювальний інвертор це  апарат, створений для виконання ручного дугового зварювального процесу. Його переваги – це 

  • компактність;
  • економне споживання електроенергії;
  • відсутність розбризкування;
  • самостоятельный выбор показателей сварочного тока;
  • возможность сразу же приступать к выполнению работы;
  • аккуратный сварочный шов;
  • безопасная эксплуатация;
  • доступность и простота в эксплуатации. 

Что собой представляет сварочный полуавтомат

Дабы обрести возможность сравнить две наиболее часто используемые установки, нужно рассмотреть что такое сварочный полуавтомат. Он обладает, как правило, привлекательной ценой и неплохими характеристиками, проявляющими себя в рабочих моментах. Важная особенность - это максимальная простота механизма, которая влечет за собой более крупный вес и габариты, чем можно заметить у инвертора.

Отличительные характеристики сварочных полуавтоматов 

  • Чаще всего при помощи полуавтоматов обрабатывают цветные металлы, нержавейку. Возможность работы с наиболее тонкими металлическими пластинами.
  • Сварочный процесс осуществляется проволокой, автоматически подаваемой из бабины, при использовании газа.
  • Получение идеального сварочного шва. 
  • Отсутствие второстепенных опций и легкий процесс рабочего цикла.

В чем разница сварочного инвертора и полуавтомата

       

 
 

Невозможно дать объективный ответ на вопрос что лучше инвертор или полуавтомат. У каждого оператора сварочного процесса должно быть свое мнение, которое может быть подкреплено следующими критериями:

  1. Сварочный инвертор имеет более удобную конструкцию и меньший вес, чем полуавтомат.
  2. Инвертор может выдавать высокую частоту и мощность сварочного тока. 
  3. Инверторный тип техники для сварки является более продуктивным, чем режи полуавтомата. 

Незалежно від того, купуєте ви  інвертор або напівавтомат,  слід оцінювати приблизні умови, за яких заплановані зварювальні роботи, а також ступінь інтенсивності і тривалість циклів. Що вибрати,  напівавтомат чи інвертор  – це особиста справа кожного, але рекомендується перед придбанням скористатися порадами асів зварювального процесу.

Заказ в 1 клик
Спасибо!

Наши менеджеры свяжутся с Вами в ближайшее время!